Twoja encyklopedia medykamentów

Inneov Jędrność Duopack

Napisane przez dnia 6-Październik-2013 w Medycyna | 1 komentarz

Inneov Jędrność Duopack

Inneov Jędrność to suplement diety, który działa od wewnątrz. Codzienna dieta może nie dostarczyć wszystkich składników odżywczych potrzebnych do zachowania urody i młodego wyglądu. Dlatego też Laboratorium Inneov opracowało nutrikosmetyk. Produkty tej marki są tworzone zgodnie z wytycznymi określanymi przez specjalistów żywienia i dermatologów.


Kosmetyk Jędrność odpowiada za wzmocnienie w skórze właściwej sieci włókien, które zapewniają wzmocnienie skóry. Sieć tę wypełniają między innymi proteoglikany, które magazynują wodę, zapewniają skórze gęstość i jędrność. Z czasem ilość kolagenu w skórze obniża się. To zjawisko nasila się wraz ze spadkiem syntezy hormonów żeńskich w okresie meno-pauzy. Unikalna formuła Inneov Jędrność wzmacnia skórę od wewnątrz. Ponadto wzmacnia bioprzyswajalność Lakto-Likopenu. Laboratorium Inneov udowadnia pomiarami biofizycznymi korzyści dla skóry w porównaniu z placebo. Sposób użycia: 2-3 kapsułki w ciągu dnia, podczas posiłku, by zwiększyć przyswajanie. Dzienną dawką można przyjmować jednorazowo.

Galeria

nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

1 komentarz

Przyłącz się do dyskusji i dodaj komentarz.

  1. Genowefa

    Ja codziennie zażywam tabletki Inneov Jędrność i uważam, że jest to doskonały suplement diety. Mam 40 lat i na twarzy pojawiają się zmarszczki. Pragnę spowolnić proces starzenia skóry. Mam nadzieję, że mi się uda.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>