Twoja encyklopedia medykamentów

Co najlepiej stosować na ostry ból pleców?

Napisane przez dnia 2-Grudzień-2013 w Pozostałe | 1 komentarz

Co najlepiej stosować na ostry ból pleców?

Przede wszystkim jeżeli czujemy bardzo duży ból w okolicach kręgosłupa powinniśmy natychmiast skontaktować się z lekarzem, specjalistą, który zdiagnozuje ewentualne schorzenie i powie nam czego powinniśmy unikać. Mimo to bardzo dużo ludzi wciąż na ból pleców stosuje tabletki przeciwbólowe tłumacząc się, że to pomaga im funkcjonować na co dzień gdyż nie czuja żadnego bólu.Jednak to jest najprostsza droga do tego…

Jednak to jest najprostsza droga do tego by uzależnić się od leków przeciwbólowych co jest bardzo niebezpieczne, a potem ból pleców zostaje bo nie został on wyleczony tylko próbowaliśmy zniwelować sam ból. Dobrym sposobem są maści rozgrzewające, które dostaniemy w każdej aptece jednak to także tylko niwelowanie skutków, a nie leczenie przyczyny. Jeżeli już byliśmy u lekarza to najprawdopodobniej zaleci nam on rehabilitacje, która w tym przypadku jest najlepsza i leczy praktycznie każdy ból pleców.

zaparcia leczenie

Foto: pixabay.com

Jednak musimy być w tym bardzo…

zaparcia leczenie

Foto: pixabay.com

Jednak musimy być w tym bardzo konsekwentni i jeżeli naprawdę nie musimy nie powinniśmy opuszczać zajęć. Jednak pamiętajmy, że jeżeli ból pleców długo nie ustaje pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić to umówić się na konsultacje do naszego lekarza gdyż może być to coś poważniejszego, a wtedy liczy się naprawdę każdy dzień.

1 komentarz

Przyłącz się do dyskusji i dodaj komentarz.

  1. krakus

    W aptekach jest dostępnych bardzo dużo tabletek przeciwbólowych, które pomogą nam zwalczyć ból. Pomocne będą także maście rozgrzewające. Jeśli bóle nie przejdą, to koniecznie trzeba udać się do lekarza.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>