Twoja encyklopedia medykamentów

Ampułki Vichy – nowość w odwiecznej walce

Napisane przez dnia 16-Sierpień-2014 w Medycyna | Brak komentarzy

Ampułki Vichy – nowość w odwiecznej walce

Firma Vichy niekoniecznie musi nam się kojarzyć z wysokiej marki produktami do pielęgnacji włosów. Znamy ją raczej z droższych kremów do twarzy czy toników. Jednak jej nowy produkt sprawi, że spojrzymy na nią nieco inaczej. Bo czym jest właściwie ta marka. To nie tyle producent kosmetyków, co najnowocześniejszych farmaceutyków. Tym razem mamy więc do czynienia z czymś, co jest adresowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.


nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

W zasadzie w wieku dowolnym…

W zasadzie w wieku dowolnym. Chodzi tu o całkiem powszechny ostatnio problem związany z wypadaniem włosów, łysieniem, oraz innymi problemami typu” fryzjerskiego” włosami matowymi, cienkimi, po prostu silnie osłabionymi. Zacznijmy od tego, jakie są przyczyny tych schorzeń. Mogą być różne – wiek, stres i zmęczenie, geny, zły poziom hormonów, niewłaściwa dieta, choroby ogólnoustrojowe – oraz, oczywiście, wpływy środowiskowe: modyfikowana żywność, toksyny, parabeny znajdujące się w opakowaniach spożywczych. Wszystko to sprawia, że cebulki włosów są znacznie osłabione. Walczyć z tym można na wiele sposób – oczywiście przyda się zmiana diety i nawyków, zdrowszy tryb życia, sport. Jednak nie zawsze da to szybkie, wymierne efekty. Wato wspomóc się lekami. I tu właśnie wchodzą na ring ampułki Vichy na zdrowe, lśniące włosy.

nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

To unikalny kompleks wszystkich pielęgnujących je i odżywiających składników. Ampułki te występują w dwóch typach: dla mężczyzn( zawierające głównie Aminexil 1. 5%, triclosan i pirocton olaminy )oraz specjalnie opracowane dla pań, zawierające również Aminexil( substancję zapobiegającą wypadaniu włosów, skuteczną w umiarkowanym stadium łysienia )i stosowny kompleks witamin. Kuracja taka trwa przez dwa miesiące i stosuje się ją zwykle dwa razy do roku.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>